Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 44
Konsystencja jest przyjemna, krem dobrze się wchłania i nie ma intensywnego zapachu, co jest zaletą. Jednak coś w kremie mi nie pasowało i byłam nim bardzo zniesmaczona.
Używałam kremu kilka miesięcy i niestety nie mogę go polecić, jeśli ktoś zmaga się z zamykającymi porami i zaskórnikami. Krem fantastycznie nawilża, jednak z czasem miałam wysyp zaskórników. Na zabiegu kosmetycznym, kosmetyczka poleciła mi odstawianie kosmetyków po kolei na miesiąc, aby namierzyć sprawcę. Zaczęłam od tego kremu, ponieważ czasowo się korelował. Po miesiącu odstawienia moje pory wróciły do normalności. Może sprawdzi się do suchej skóry, ale osobiście nie mogę go polecić
Jeden z moich ulubionych produktów, kupiłem go więcej niż jeden raz
Kupiłam ten krem już drugi raz, teraz go kończę. Bardzo mi się podobał, nie jest tłusty i nawilża, mam cerę mieszaną, więc nie zatyka porów. Wrócę do niego, nie ma intensywnego zapachu, powiedziałabym nawet, że w ogóle go nie ma, więc myślę, że sprawdzi się również przy cerze wrażliwej.
bardzo fajny i nawilżający krem, idealny do suchej skóry, jedna kropla wystarcza na całą twarz
Najlepszy krem nawilżający jaki miałam. Jest lekki i świetnie nawilża, nadaje się pod makijaż. To już moje któreś z kolei opakowanie.
Fajny lekki, nawilżający, neutralny zapachowo kremik. Sporo osób mi go polecało.
Mam już czwarte opakowanie i nawet nauczyłam koleżankę, jak go używać. Wystarczy niewielka ilość kremu, więc starcza na naprawdę długo, a moja skóra wygląda po nim świetnie.
Krem jest bezzapachowy, lekki, nie powoduje wypryski na mojej cerze trądzikowej. Dobrze nawilża nawet po zabiegu kwasowym
Krem jest delikatny, dobrze się wchłania. Polecam do skóry wrażliwej. Mam go już drugi raz.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.