Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 168
Ma przyjemną/żelową konsystencję, która natychmiast koi wrażliwą skórę. Codziennie stosuje go rano i w zupełności wystarczy pod spf❤️ Jeśli ktoś szuka uniwersalnego toniku to on jest idealny!
Bardzo podoba mi się jego konsystencja, jest trochę gęstszy niż woda, ale wcale nie ciężki. Moja skóra też go uwielbia, bardzo przyjemnie nawilża.
Lekki, nawilżający tonik, który szybko się wchłania i nie obciąża skóry. Idealny do skóry wrażliwej lub podrażnionej – przyjemnie ją koi i przygotowuje do dalszej pielęgnacji. Bezzapachowy i bezalkoholowy, więc nadaje się również do pielęgnacji z aktywnymi składnikami. Kupuję go regularnie.
Świetny tonik, który zdziałał cuda dla mojej skóry, pozostawiając ją nawilżoną, miękką i jędrną.
Jeden z moich ulubionych toników, idealny dla osób o wrażliwej skórze, takiej jak ja. Pozostawia skórę piękną, miękką i nawilżoną.
Był w zestawie, już go użyłam, moja skóra go bardzo polubiła. Ma lekką, wodnistą konsystencję.
Ten tonik jest świetny dla skóry wrażliwej, skłonnej do wyprysków. Odżywia i nawilża, ale nie obciąża. Chłodzi skórę w upalne letnie dni. To jeden z niewielu toników, których używam od dłuższego czasu i nie zamieniłabym go na żaden inny. Daje uczucie świeżości.
Dopiero zaczynam używać ten tonik w codziennej pielęgnacji, ale słyszałam mnóstwo samych dobrych opinii. Skóra po nim jest przyjemna, nawilżona i gotowa do kolejnych etapów pielęgnacji. Polecam :)
Mam już drugie opakowanie, dla mnie jest świetne nawet dla wrażliwej skóry, natychmiastowo nawilża, stosuję je w codziennej pielęgnacji
Bardzo przyjemny tonik bezzapachowy, pięknie wygładza i koi skórę, dobrze nawilża, jestem bardzo zadowolona.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.