Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo









Opinie – 6
Rodzaj skóry: normalna. Wiek: 25 lat. Świetny podczas letnich wakacji nad morzem. Dobrze koi skórę po długim wypoczynku na słońcu. ALE pozostawia na skórze uczucie lepkości przez długi czas. Nie widzę powodu, dla którego miałabym go używać przez cały rok, nie podoba mi się konsystencja kremu.
Ma bardzo szerokie zastosowanie, jest niezwykle przyjemny dla skóry, używam już trzeciego opakowania, co mówi samo za siebie.
Jestem bardzo zadowolona z produktu, moja skóra była świeża już po pierwszym użyciu. Polecam i zamówię ponownie.
To żel nawilżający, nic specjalnego, ale dobry. Nie ma dziwnego zapachu, nie obciąża skóry, wchłania się dość szybko i nie trzeba go nakładać dużo, bo łatwo się rozprowadza, a ja to lubię, bo nie kończy się zbyt szybko.
Żelowa konsystencja, wystarczy nałożyć niewielką ilość, ponieważ żel bardzo dobrze się rozprowadza. Nie ma nieprzyjemnego zapachu, bardzo szybko się wchłania, a skóra po aplikacji jest nawilżona. Używając go na twarz napotkałam jednak problem, jeśli żel nie jest ostatnim krokiem w Twojej pielęgnacji i nakładasz po nim kolejny produkt, żel zaczyna się zbrylać i praktycznie złuszcza ze skóry, a ja wolałabym używać na ciele niż na twarzy.
Używam tego produktu często, czy to na skórze, czy na dłoniach, które zimą bardzo szybko wysychają. Posiada przyjemną konsystencję oraz dodaje miękkości i nawilżenia ❤
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.