Великий досвідЯ обов'язково куплю його знову, це дійсно хороший продукт, зона навколо очей стає помітно яскравішою та підтягнутою після використання ;))
🥰Неймовірно хороший засіб, з першого використання відчувається насичення шкіри, також шкіра стає сяючою. Самі педи мають зручну форму, також мають ребристу поверхню, яка виконує легенький масЧитати далі
ДобреЯ пишу це після того, як закінчила всю упаковку. Він легкий, без жодних ароматизаторів, не надто жирний, трохи гелевий, добре вбирається. У мене дуже суха шкіра, тому для мого типу шкіри цьоЧитати далі
СвітлоЦе приємний, легкий SPF. Він гарно додає кольору при розтушовуванні, але на моєму обличчі вийшов досить блідим, не таким, як на фото на руці. Тому, на жаль, я не можу носити його вдень без мЧитати далі
КонкретноМ'який, гладенький та дуже приємний лист, просочений молочною емульсією. Він чудово зволожує, живить, регенерує та надає шкірі сяйва. Особливо добре підходить після процедури з ретинолом.
Крем гельПишу відгук від отриманого пробника Це гельова текстура, дуже жирна, ніжно блакитна, без запаху. При нанесенні мені не сподобалося, але коли він увібрався або підсох, то шкіра стала приємна Читати далі
Дуже хороший продукт!Чудова консистенція, швидко вбирається. Вже після першого використання шкіра виглядає більш зволоженою!
Посилка теж добре запакована, дуже рекомендую!
Великий досвідЯ обов'язково куплю його знову, це дійсно хороший продукт, зона навколо очей стає помітно яскравішою та підтягнутою після використання ;))
🥰Неймовірно хороший засіб, з першого використання відчувається насичення шкіри, також шкіра стає сяючою. Самі педи мають зручну форму, також мають ребристу поверхню, яка виконує легенький масЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу