Bardzo dobrze nawilżaMaseczka pachnie obłędnie, dodatkowo możemy liczyć na spore nawilżenie cery. Przy regularnym używaniu odnoszę wrażenie, że równie dobrze radzi sobie z moimi cieniami pod oczami. Polecam, w sCzytaj więcej
Bardzo fajna maseczka kojąca 😊Skóra po użyciu była nawilżona, miękka i mniej zaczerwieniona. Materiał dobrze przylega do twarzy, a esencji jest naprawdę dużo. Idealna po ciężkim dniu albo kiedy cera potrzebuje ukojenia.
SuperJedna z najlepszych maseczka jakie miałam. Zamowie na pewno jeszcze raz i wypróbuję inne z tej serii. Nie ma w niej takiego rzadkiego serum tylko taki luźny krem. Nawilża niesamowicie! Po Czytaj więcej
Bardzo fajna Ma bardzo przyjemną, żelową konsystencję. Jedna kapsułka wystarczy na całą twarz,, szyję i dekolt. Można zostawić na całą noc.
Po zmyciu skóra , mięciutka , odżywiona , nawilżona i rozjaśniCzytaj więcej
Cudowna maseczka, obłędny zapach 👌Maseczka po prostu rewelacja. Dobrze nasączona esencją, super trzyma się na twarzy, świetnie dopasowana. Przede wszystkim po 20 min zabiegu, moja twarz została nawilżona, wygładzona, miękka Czytaj więcej
Bardzo dobrze nawilżaMaseczka pachnie obłędnie, dodatkowo możemy liczyć na spore nawilżenie cery. Przy regularnym używaniu odnoszę wrażenie, że równie dobrze radzi sobie z moimi cieniami pod oczami. Polecam, w sCzytaj więcej
Bardzo fajna maseczka kojąca 😊Skóra po użyciu była nawilżona, miękka i mniej zaczerwieniona. Materiał dobrze przylega do twarzy, a esencji jest naprawdę dużo. Idealna po ciężkim dniu albo kiedy cera potrzebuje ukojenia.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.