Ten zapach!Brać w ciemno kiedy się! Jest naprawdę bardzo wydajny i duży (zdjęcie z ręką) a ten zapach... Coś wspaniałego. Aż chciałoby się zjeść. Pachnę cały dzień ciasteczkami!
Ma lekką formułę, więc Czytaj więcej
Rewelacja! Mam włosy długie z ciągłą tendencją do kołtunienia się. Kupowałam wiele rzeczy aby to jakoś zniwelować i nic nie przyniosło rezultatu. Po użyciu tego szamponu moje włosy są błyszczące jak niCzytaj więcej
Uwielbiam!!!!! Ta szczoteczka jest bardzo delikatna i skuteczna!!!! Mam i czyszczenie skóry głowy, i lekki masaż. A jeszcze łatwo gdzieś powiesić w łazience. Polecam!!!!!
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłoZużyłam całą kostkę - mydełko zdecydowanie działa. Liczba zaskórników zmalała, a nowe nie powstawały. Nie przesuszał skóry. Raczej nie kupię go ponownie, ponieważ żel do mycia tej marki o wiCzytaj więcej
Ładny gadżetSzczotka wygląda bardzo ładnie, ma dołączone śliczne breloczki, można ją przypiąć do torebki jako uroczy dodatek. Trochę trudno jej się używa, składa się podczas czesania, trzeba dosyć mocnoCzytaj więcej
Bardzo polubiłam ten żel pod prysznic!Zapach jest przepiękny: świeży, kwiatowy, ale nieprzytłaczający i naprawdę poprawia nastrój pod prysznicem. Konsystencja jest lekka, łatwo się rozprowadza i dobrze pieni, więc produkt jest bCzytaj więcej
Świetny krem do rąkTo jeden z moich ulubionych kremów do rąk: dobrze nawilża, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze, błyskawicznie się wchłania i ma idealny zapach, słodki (choć nie za słodki) i cytrusowyCzytaj więcej
Maska do pięt Bardzo fajna maska. Szybko nawilża pięty. Łatwa w aplikacji. Posiada specjalny plasterek. Dzięki niemu maseczka nie zsuwa się z pięty. Polecam.
Ten zapach!Brać w ciemno kiedy się! Jest naprawdę bardzo wydajny i duży (zdjęcie z ręką) a ten zapach... Coś wspaniałego. Aż chciałoby się zjeść. Pachnę cały dzień ciasteczkami!
Ma lekką formułę, więc Czytaj więcej