SuperTo już nie pierwszy słoiczek tego kremu. Próbowałam innych, ale znowu wracam do tego. Ma przyjemną, niekomedogenną konsystencję, dobrze nawilża i widocznie ujędrnia. Zdecydowanie kupię ponowCzytaj więcej
Сыворотка Po naciśnięciu pojawia się pianka, która szybko zamienia się w wodę. Nie jest lepka, szybko wchłania się w skórę i nie ma zapachu. Dobry skład, polecam
Frudia Bardzo dobra maska w płachcie. Ma przyjemny, delikatny i ledwo wyczuwalny zapach. Materiał jest miękki, a sama maska jest nieco większa — co jest zrozumiałe, ponieważ jest koreańska i trochęCzytaj więcej
Świetny!Nie zatyka porów, szybko się wchłania, wielokrotnie miałam go pod makijażem i nie sprawił mi żadnego problemu. Nawet kiedy twarz się spoci, to nie szczypie w oczy. Bardzo wydajne opakowanie Czytaj więcej
MEGANie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego. Konsystensja lekka, wodnista, ale jednak lekko żelowa (?). Używam również na pośladki i pomaga mi zwalczyć problem z wypryskami :)
OpiniaOstatnio zamówiłam kilka produktów w tym sklepie i wszystko mi się spodobało. Dostałam prezenty do zamówienia, jestem zachwycona i mogę polecić ten sklep.
Świetny krem na dzieńMam duże pory, tendencje do przetłuszczania sie skory i wagrow na nosie/brodzie. Ten krem nawilza mi buzie, jednoczesnie nie przetluszcza i nie zatyka porów. Jest świetny, mam też łuszczyce Czytaj więcej
Zaskoczenie lataSzczerze, kupiłam bo przeczytałam, że to aloes a nie bambus 🤷 ale nie żałuję, super się wchłania, nie lepi, no idealny na lato, a skóra jest miękka! Polecam !
SpfJeden z najlepszych filtrów SPF, jakie miałam! Daje piękne, rozświetlające wykończenie bez tłustej warstwy, świetnie wygląda pod makijażem i ma przyjemny zapach. Na pewno kupię go ponownie!
SuperTo już nie pierwszy słoiczek tego kremu. Próbowałam innych, ale znowu wracam do tego. Ma przyjemną, niekomedogenną konsystencję, dobrze nawilża i widocznie ujędrnia. Zdecydowanie kupię ponowCzytaj więcej
Сыворотка Po naciśnięciu pojawia się pianka, która szybko zamienia się w wodę. Nie jest lepka, szybko wchłania się w skórę i nie ma zapachu. Dobry skład, polecam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.