Świetny krem-żelKrem-żel jest świetny. Dostałam go najpierw jako próbkę i już po 1 użyciu czuję i widzę jego działanie, dlatego zdecydowałam się na zakup tego produktu. Choć drogi, ale dobrze pasuje do mojeCzytaj więcej
Najlepszy na rynkuProdukt rewelacyjny. Używam go ja, używa go mój chłopak gdy pojawi się na twarzy mniejszy lub większy wyprysk. Wystarczy jedna noc, a rano wyprysk jest zdecydowanie mniejszy i wyciszony. To Czytaj więcej
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Świetny krem-żelKrem-żel jest świetny. Dostałam go najpierw jako próbkę i już po 1 użyciu czuję i widzę jego działanie, dlatego zdecydowałam się na zakup tego produktu. Choć drogi, ale dobrze pasuje do mojeCzytaj więcej
Najlepszy na rynkuProdukt rewelacyjny. Używam go ja, używa go mój chłopak gdy pojawi się na twarzy mniejszy lub większy wyprysk. Wystarczy jedna noc, a rano wyprysk jest zdecydowanie mniejszy i wyciszony. To Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.