Bardzo fajny, bardzo wydajnyMam cere tlusta, tradzikowa(wiek 39). Uzywalam ostatnimi czasy cerave, nie jest zly ale ten wypada o niebo lepiej.Jest tak wydajny ze starczy mi na bardzo dlugo. Podoba mi sie minimalistycznCzytaj więcej
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Jeden z lepszych produktów na noc, jakie miałam. Nie podrażnia i świetnie nawilża skórę. Rano twarz wygląda zdrowo, jest miękka i przyjemna w dotyku. Z pewnością sięgnę po nią ponownie.
NiesamowityWszystko jest takie cudowne, produkty są oryginalne i wysokiej jakości, a system prezentowy i zestaw próbek w prezencie sprawiają, że mam ochotę kupić u Was więcej. Niesamowite opakowanie. KCzytaj więcej
Axis-y serumNiedawno odkryłam ten sklep i absolutnie nie żałuję — to był świetny wybór. SPF od Axis-Y jest naprawdę świetny — ma lekką, przyjemną konsystencję i bardzo komfortowo nosi się go na skórze pCzytaj więcej
Podstawa !Stosuje juz jakis czas i uwazam ze bedzie to moj produkt na stale. Mam cere tradzikowa (39 lat) i nie wyobrazam sobie pielegnacji bez tego produktu. Dziekuje i polecam na zmiane z retinolem Czytaj więcej
UwielbiamNasza przyjazn zaczela sie kilka opakowan temu i byla to milosc od pierwszego uzycia. Nie wyobrazam sobie mojej codziennej pielegnacji bez tego serum. Uwielbiam za lekkosc, konsystencje i blCzytaj więcej
Bardzo fajny, bardzo wydajnyMam cere tlusta, tradzikowa(wiek 39). Uzywalam ostatnimi czasy cerave, nie jest zly ale ten wypada o niebo lepiej.Jest tak wydajny ze starczy mi na bardzo dlugo. Podoba mi sie minimalistycznCzytaj więcej