Świetny krem-żelKrem-żel jest świetny. Dostałam go najpierw jako próbkę i już po 1 użyciu czuję i widzę jego działanie, dlatego zdecydowałam się na zakup tego produktu. Choć drogi, ale dobrze pasuje do mojeCzytaj więcej
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Świetny krem-żelKrem-żel jest świetny. Dostałam go najpierw jako próbkę i już po 1 użyciu czuję i widzę jego działanie, dlatego zdecydowałam się na zakup tego produktu. Choć drogi, ale dobrze pasuje do mojeCzytaj więcej