Axis-y serumNiedawno odkryłam ten sklep i absolutnie nie żałuję — to był świetny wybór. SPF od Axis-Y jest naprawdę świetny — ma lekką, przyjemną konsystencję i bardzo komfortowo nosi się go na skórze pCzytaj więcej
Polecam!Bardzo fajne płatki – wygodne w użyciu i robią robotę. Skóra po nich jest gładsza i odświeżona, bez uczucia ściągnięcia.
Plus za to, że można je łatwo podzielić na mniejsze kawałki, więc są Czytaj więcej
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Jeden z lepszych produktów na noc, jakie miałam. Nie podrażnia i świetnie nawilża skórę. Rano twarz wygląda zdrowo, jest miękka i przyjemna w dotyku. Z pewnością sięgnę po nią ponownie.
Axis-y serumNiedawno odkryłam ten sklep i absolutnie nie żałuję — to był świetny wybór. SPF od Axis-Y jest naprawdę świetny — ma lekką, przyjemną konsystencję i bardzo komfortowo nosi się go na skórze pCzytaj więcej