Polecam!Bardzo fajne płatki – wygodne w użyciu i robią robotę. Skóra po nich jest gładsza i odświeżona, bez uczucia ściągnięcia.
Plus za to, że można je łatwo podzielić na mniejsze kawałki, więc są Czytaj więcej
Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej