Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
Axis-y serumNiedawno odkryłam ten sklep i absolutnie nie żałuję — to był świetny wybór. SPF od Axis-Y jest naprawdę świetny — ma lekką, przyjemną konsystencję i bardzo komfortowo nosi się go na skórze pCzytaj więcej
Bardzo fajnaMaseczka bardzo ladnie zmniejsza wydzielanie sebum, widocznosc zaskornikow, a zaraz po zmyciu sa one wrecz niewidoczne. Ladnie pachnie, stosuje ja raz w tygodniu na 20 minut i prawdopodobnieCzytaj więcej
Super Polecam, fajnie nawilża i po kilku dniach widać różnicę, ten kwas który jest w składzie idealnie nada się to skór tradzikowych, polecam serdecznie
MEGANie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego. Konsystensja lekka, wodnista, ale jednak lekko żelowa (?). Używam również na pośladki i pomaga mi zwalczyć problem z wypryskami :)
POLECAM!Bardzo lekki krem do walki z wypryskami. Nie piecze i nie wysusza, a przy tym niweluje stany zapalne. Po posmarowaniu, efekty widać już na następny dzień. Wąska końcówka pozwala na dokładne Czytaj więcej
Aktualnie mój ulubieniecBędąc szczera aktualnie jest to moja ulubiona pianka do mycia twarzy
Miałam wiele które niestety mi się nie sprawdziły a z tej jestem bardzo zadowolona nie naciąga cerę A bynajmniej nie zosCzytaj więcej
Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.