Szybko się wchłania Naprawdę przyjemny krem, szybko się wchłania i nie jest tłusty jak większość spf na rynku. Do tego czuć jak nawilża skórę co jest dodatkowym plusem
Elizavecca Polecam super krem, konsystencja bardziej wodnista, ale do cery mieszanej idealna. Nie zatyka porów, szybko się wchłania, zapach bardzo delikatny. Na mojej bardzo wrażliwej cerze nie spowodoCzytaj więcej
Solidna maseczkaDobra maseczka w płachcie, nie pachnie mocno alkoholowo, co jest dużym plusem. Za tą cenę naprawdę w porządku, chociaż bez efektu wow. Skóra jest nawilżona i odświeżona.
Idealne po opalaniuBardzo lubię używać go latem. Na gorące dni jest idealny! Fajnie chłodzi, a kiedy słonko mocno mnie przypiekło żel dał mi ogromną ulgę. Zdecydowanie polecam. Ma lekki zapach i fajną formułę.