Świetna emulsja Mam cerę suchą. Szukałam czegoś dobrze nawilżającego i lekkiego. Emulsja jest świetna ! Doskonale nawilża, nie zapycha i nie klei się. Bardzo ładnie pachnie ! Polecam
Cudo!Jestem 50-letnim mężczyzną. Mam cerę mieszaną i od młodości mam duży problem z łojotokiem na twarzy z tendencja do stanów zapalnych a do tego cerę naczynkową (cyrk!).
Kosmetyki z tej serii Czytaj więcej
Idealne, szybkie rozwiązanie do pielęgnacji skóry twarzyBardzo wygodne płatki z tonikiem – wystarczy przetrzeć nimi twarz po umyciu.
Płatek dobrze oczyszcza, a skóra staje się gładka i nawilżona.
W zestawie znajduje się pęseta, co jest wygodne i Czytaj więcej
Anua pore deep cleansing foamProdukt doskonale oczyszcza skóre, jest ona gładka oraz niepodrażniona, nadaje się do skóry problematycznej i normalnej, polecam!
Frudia Bardzo dobra maska w płachcie. Ma przyjemny, delikatny i ledwo wyczuwalny zapach. Materiał jest miękki, a sama maska jest nieco większa — co jest zrozumiałe, ponieważ jest koreańska i trochęCzytaj więcej
polecamzdecydowanie polecam, maska ma bardzo przyjemną żelową konsystencję, odświeża i zmiękcza skórę. jeśli nie jesteście fanami ściągających masek glinkowych, to ta żelowa z niacynamidem będzie iCzytaj więcej
Świetny krem-żelKrem-żel jest świetny. Dostałam go najpierw jako próbkę i już po 1 użyciu czuję i widzę jego działanie, dlatego zdecydowałam się na zakup tego produktu. Choć drogi, ale dobrze pasuje do mojeCzytaj więcej
Całkowicie wyleczyłam mój trądzikJuż kocham ten produkt. Używam go co drugi dzień wieczorem od miesiąca i widzę widoczne zmniejszenie wielkości porów, a trądzik całkowicie zniknął. Już codziennie rano używam toniku z kwasemCzytaj więcej
Cudowna maska Bardzo polecam , mam cerę bardzo uczuleniową ,ta maseczka mnie nie uczuliła ,wręcz przeciwnie dzięki niej cera się rozjaśniła i wygładziła. Polecam
Świetna emulsja Mam cerę suchą. Szukałam czegoś dobrze nawilżającego i lekkiego. Emulsja jest świetna ! Doskonale nawilża, nie zapycha i nie klei się. Bardzo ładnie pachnie ! Polecam