Przyjemna i nawilżająca maseczkaWzięłam na próbę, ponieważ chciałam zobaczyć czy mi będzie pasowała, myślałam, że starczy tylko na dwa razy, a tak naprawdę starczyło na dużo więcej.
Maseczka bardzo przyjemnie się rozprowadCzytaj więcej
Toner z kwasami aha7Bardzo fajna emulsja z kwasami złuszczającymi ,stosuję dwa razy w tygodniu i choć trudno w to uwierzyć mam buteleczkę już rok a zużyłam dopiero połowę ,nie podrażnia i robi to co ma robić
Polecam Mam cerę dość problematyczną, a dodatkowo długo mi zostają przebarwienia po wypryskach. Dlatego mimo, że jest to produkt do mycia twarzy to zwracam szczególną uwagę na to co kupuję. Nie jestCzytaj więcej
Znakomity produktTo serum z ekstaktem z propolisu poleciła mi moja nieoceniona kosmetolożka. Świetnie się sprawdza na mojej problermatycznej, dojrzałej cerze: rozjaśnia, wygładza, odżywia i co dla mnie ważneCzytaj więcej
Chmura, nie tylko piana 🥰Bardzo dobrze oczyszcza skórę i jest przyjemny w dotyku. Oczyszcza pory i naprawdę mam mniej zaskórników na nosie 😊 nie jest "ściśnięty" po użyciu i to jest dla mnie dodatkowy efekt 😍 PoleCzytaj więcej
Unisexowa nawilżająca maskaTych używa także mój chłopak, dają bardzo fajny efekt nawilżający i faktycznie odżywiający i rozświetlający skórę. Piękne opakowanie.
Nawilża i łagodziKrem ma przyjemną, lekką konsystencję. Ładnie się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Raczej bez zapachu. Skóra jest po nim miękka i nawilżona. Mam wrażenie, że łagodzi stany zapalne Czytaj więcej
Przyjemna i nawilżająca maseczkaWzięłam na próbę, ponieważ chciałam zobaczyć czy mi będzie pasowała, myślałam, że starczy tylko na dwa razy, a tak naprawdę starczyło na dużo więcej.
Maseczka bardzo przyjemnie się rozprowadCzytaj więcej