Bardzo dobre płatki Płatki są naprawdę dobre, jestem już po kilku tygodniach używania. Są naprawdę dobrze nawilżające, nie podrażniają. Zauważyłam, że lekko zniknął mi obrzęk przy oczach więc za taką cenę jak nCzytaj więcej
WspaniałyOgromna butelka, tonik starcza na bardzo długo. Sprawia że cera jest jak mochi po użyciu, już po pierwszym razie! Wspaniale nawilża, pozostawia rozświetloną cenę, a pozatym ma przyjemny lekkCzytaj więcej
Bardzo fajna maseczka kojąca 😊Skóra po użyciu była nawilżona, miękka i mniej zaczerwieniona. Materiał dobrze przylega do twarzy, a esencji jest naprawdę dużo. Idealna po ciężkim dniu albo kiedy cera potrzebuje ukojenia.
Genialne!Rzadko się zdarza, żeby płatki pod oczy wywoływały efekt "wow" i naprawdę zmniejszały ciężkość powiek i worki pod oczami. A tu efekt jest natychmiastowy. Zakładam je każdego ranka, gdy wychoCzytaj więcej
Super emulsja Używam od kilku dni a jestem już zachwycona. Emulsja jest delikatna, bardzo dobrze nawilża skórę i ładnie pachnie. Produkt godny polecenia!
Bardzo dobryPodoba mi się, pasuje do mojej wrażliwej i suchej skóry, nie powoduje uczucia ściągnięcia i rozciągnięcia, powtórzę to, jest w dużym opakowaniu, więc efekt utrzymuje się bardzo długo, pięknyCzytaj więcej
Krem Elizavecca Origin Ma CreamŚwietny, tłusty krem, jest mega dla skóry suchej oraz atopowej, konsystencja podobna do buttera, ale szybko się wchłania i nie pozostawia tego tluszczu na skórze. Nawet pod makijaż mi dobrzCzytaj więcej
Banila CoPo wypróbowaniu mini wersji balsamów oczyszczających, od razu zdecydowałam się na zakup dużej pojemności. Idealnie oczyszcza skórę i usuwa makijaż, więc nie widzę żadnych wad.
Maseczka do ust frudia mango (mango honey sleeping mask)Świetna maska do ust, z wygodną formą aplikacji. Piękny niesyntetyczny zapach mango. Maska pozostawiona na noc piękna nawilża usta i delikatnie zmniejsza widoczne w nich rowki, bardzo polecaCzytaj więcej
Bardzo dobre płatki Płatki są naprawdę dobre, jestem już po kilku tygodniach używania. Są naprawdę dobrze nawilżające, nie podrażniają. Zauważyłam, że lekko zniknął mi obrzęk przy oczach więc za taką cenę jak nCzytaj więcej
WspaniałyOgromna butelka, tonik starcza na bardzo długo. Sprawia że cera jest jak mochi po użyciu, już po pierwszym razie! Wspaniale nawilża, pozostawia rozświetloną cenę, a pozatym ma przyjemny lekkCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.