Bardzo fajny serum!Super sprawdza się na suchej skórze, po rozsmarowywaniu czuć jakbyś zastrzyk nawilżenia. Ma przyjemna konsystencję i jest prawie bezzapachowy, co jest dobrze dla wrażliwych osób.
Rewelacyjny/ must-have To mój ulubiony krem z probiotykami od Neogen. Ma konsystencję takiego jogurtu, który otula skórę, uspokaja zaczerwienienia i daje miękkie, zdrowe nawilżenie. Plus probiotyki i peptydy wspieCzytaj więcej
Polecam 👍Ta maska powinna kosztować o wiele więcej, moja skóra po niej czuje się jakbym dopiero się urodziła. Skóra rozjaśnia się na moich oczach, staje się gładka i jędrna, na pewno zamówię ponownieCzytaj więcej
Bardzo fajny serum!Super sprawdza się na suchej skórze, po rozsmarowywaniu czuć jakbyś zastrzyk nawilżenia. Ma przyjemna konsystencję i jest prawie bezzapachowy, co jest dobrze dla wrażliwych osób.