345 Relief CreamKrem ma bardzo lekką formułę, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, tylko pięknie rozświetloną skórę. Świetnie radzi sobie z wszelkimi podrażnieniami i jest bardzo łagodny. Czytaj więcej
Najlepsza ❤️To moje kolejne opakowanie i stwierdzam że to najlepsza esencja którą miałam naprawia skórę niweluje zmarszczki piękne wygładza i nawilża ❤️❤️
Polecajka Świetne serum. Lekka konsystencja, która dobrze się wchłania i nie zostawia uczucia lepkości na skórze - mega zaleta 👌 na próbę wzięłam 50, nie piecze i nie mrowi, dobrze nawilża