Wow efekt Produkt jest znakomity. Ma przyjemną konsystencję i szybko się wchłania. Skóra staje się doskonale nawilżona, wygładzona i wygląda młodziej. Do aplikacji wystarcza niewielka ilość produktu, Czytaj więcej
PolecamSerum o lekkiej i wodnistej konsystencji. Twarz nie lepi się po jego użyciu. W skład produktu wchodzą pepydy miedziowe, na których mi zalezy. Skóra po użyciu jest jakby wyciszona i ze zmniejCzytaj więcej
MegaJak do tej pory jedyny kosmetyk z wit. C, który realnie rozjaśnia moją skórę. Fajna konsystencja, wydajny, jedyne co, to trzeba przyzwyczaić się do lekkiego uczucia lepkości na skórze. Mój dCzytaj więcej
Świetny krem do odbudowy bariery hydrolipidowej 🤍Ma bogatą, ale komfortową konsystencję — dobrze nawilża, koi skórę i daje uczucie ukojenia bez obciążania. Bardzo dobrze sprawdził mi się przy przesuszonej i podrażnionej cerze. Rano skóra bCzytaj więcej
PalowanieCudownie oczyszcza skórę. Skóra po użyciu jest niesamowita, ale bardzo łatwo przesadzić i naruszyć barierę ochronną skóry, ponieważ peeling działa świetnie. Efekt widać już po sekundzie – skCzytaj więcej
Przeszedłi test tydzień+, nie podrażnił mojej wrażliwej skóryOdjąłem jedną gwiazdkę za krem pod oczy — wchłania się gorzej niż serum i zostawia u mnie lepkość, więc raczej nie będę go dalej używać.
Za to serum bardzo na plus — szybko się wchłania, Czytaj więcej
Mój kompleksowy sekret "Glass Skin" z Sisters! ⭐⭐⭐⭐⭐Jestem zachwycona tymi trzema produktami kupionymi w Sisters! Moja skóra nigdy wcześniej nie wyglądała tak promiennie i zdrowo.
1. Beauty of Joseon (Centella + Vita C) (photo 2) — to moja pCzytaj więcej
Cudowna pianaTo nie pierwszy raz kiedy zamawiam ten produkt, pianka jest bardzo przyjemna, dobrze się pieni, ma przyjemny zapach, nie wysusza i nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry, skóra jest czystaCzytaj więcej
Fenomenalnie!!!!!!! Jestem pod wrażeniem!!!! Uwielbiam ten relax, który dają bąbelki😍 😍 😍. Mam tłustą skórę i używam na noc. Ale rano mam piękne buzię 👌 💝. Polecam!!!
👍Dostałam próbkę w prezencie wraz z zamówieniem. Bardzo spodobało mi się, jak krem się czuje na skórze i jak pozostawia efekt końcowy. Nie ma ostrego aromatu, pachnie bardzo lekko i przyjemniCzytaj więcej
Wow efekt Produkt jest znakomity. Ma przyjemną konsystencję i szybko się wchłania. Skóra staje się doskonale nawilżona, wygładzona i wygląda młodziej. Do aplikacji wystarcza niewielka ilość produktu, Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.