Wspaniały żel oczyszczającyNie spodziewałam się, że ten żel tak delikatnie oczyści moją skórę za tak przystępną cenę. Skóra staje się gładka i miękka 😍
Polecam!!To już moje kolejne opakowanie i to chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo lubię ten produkt ❤️
Esencja świetnie nawilża, koi skórę i daje piękny efekt glass skin bez uczucia obciążenia.Czytaj więcej
DobryMimo zawartości kwasu salicylowego, nie spowodował u mnie żadnych podrażnień ani uczulenia. Dość dobrze oczyszcza. To moje pierwsze wrażenie na razie.
NiesamowityWszystko jest takie cudowne, produkty są oryginalne i wysokiej jakości, a system prezentowy i zestaw próbek w prezencie sprawiają, że mam ochotę kupić u Was więcej. Niesamowite opakowanie. KCzytaj więcej
Krem Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze nawilża.Na początku wydawało mi się że będzie dla mnie za ciężki i może powodować wypryski ale na szczęście się myliłam. Krem jest delikatny, łaCzytaj więcej