Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Wchłanialność 100%Nie wiem czy jest to kwestia mojej skóry czy kremu. Zakładam, że tego drugiego ponieważ jak dotąd mało który wchłaniał się tak szybko i jednocześnie czuć było, że został nałożony. Nie pozostCzytaj więcej
Wymaga cierpliwości - ale warto!Mój pierwszy kontakt z tym produktem niemal mnie zniechęcił. Żel jest gęsty i nie rozprowadza się łatwo. Trzeba przewidzieć chwilę na delikatne rozmasowanie go na twarzy, żeby z lepkiej, gęsCzytaj więcej
PolecamTrudno znaleźć stabilny retinol w serum w tej półce cenowej, dlatego przy SkinLab planuję zostać na dłużej. Przez ostatnie dwa lata testowałam różne marki w różnych przedziałach cenowych i wCzytaj więcej
Dla zanieczyszczonej delikatnej skoryMam skórę suchą ale skłonną do zanieczyszczeń. Szukałam produktu który pozwoli mi trzymać skórę w ryzach ale nie będzie tak agresywny jak produkty kwasowe czy retinol. Akurat traf chciał że Czytaj więcej
Serum Bardzo dobre serum żelowe o gęstej konsystencji trochę takiej nawet dającej wrażenie olejowej ..
świetnie nawilża ,jest bogate i daje komfort skórze .
Stosuje na noc .
Dobrze się wchłania Czytaj więcej
Lekki kremOgólnie to jestem zadowolona z tego kremu, jest lekki i idealny na cieplejszy klimat natomiast ma intensywny zapach, jest on wprawdzie orzeźwiający ale chyba wole kremy bezzapachowe albo o dCzytaj więcej