Super!!Mimo ceny bardzo polecam!! Kremik jest wydajny oraz bardzo dobrze nawilża. Nie ma zapachu, nie zatyka- ogólnie bardzo super spełnia swoja role:) bardzo polecam kupię ponownie ❤️
Wymaga cierpliwości - ale warto!Mój pierwszy kontakt z tym produktem niemal mnie zniechęcił. Żel jest gęsty i nie rozprowadza się łatwo. Trzeba przewidzieć chwilę na delikatne rozmasowanie go na twarzy, żeby z lepkiej, gęsCzytaj więcej
Dobry ale trochę lepki Tonik ma bardzo dobry skład, co jest ogromnym plusem. Ładny zapach i wodnista, ale jednak gęsta konsystencja. Mam skórę mieszaną i na mojej cerze jest on lepki i powoduje wyświecanie się cerCzytaj więcej
Toner Niezły budżetowy toner. Nie zauważyłam zmniejszenia wydzielania sebum, a pory nigdzie się nie zmniejszyły, ale tonizuje skórę. Nie wysusza, nie ściąga. Konsystencja płynna. Dozownik nie jestCzytaj więcej
Super!!Mimo ceny bardzo polecam!! Kremik jest wydajny oraz bardzo dobrze nawilża. Nie ma zapachu, nie zatyka- ogólnie bardzo super spełnia swoja role:) bardzo polecam kupię ponownie ❤️