Faworyt Idealny do twarzy jak i do ciała, świetnie nawilża i regeneruje skórę. Najlepsze jest to że błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu 💙
Płatki pod oczy Te płatki są bardzo wilgotne,przyjemne ,trzymam je w lodówce ,robią to co płatki powinny robić ale bez jakiegoś wielkiego szału .Mam z nimi tylko taki problem że muszę je ze dwa trzy razy prCzytaj więcej
Świetny płyn do demakijażu !Płyn jest świetny ! Używałam już chusteczek i płynu do demakijażu z tej samej serii,ale z zieloną herbatą. Postanowiłam zamówić ten produkt sprawdzić czy jest równie dobry jak ten zamawianCzytaj więcej
Rewelacja Serum jest mega fajnym produktem i bardzo cennym elementem pielęgnacji na noc. Kładę dosłownie kilka kropel na noc a cera jest wypoczęta i nawilżona.Jego delikatny zapach sprawia że czujesz Czytaj więcej
🤍toner jest fajny, nie ma ostrego nieprzyjemnego zapachu, wydaje mi się znajomy, przypomina szampon dla dzieci z dzieciństwa, nawilża skórę i nadaje jej świeżość)
ZaskakującyBardzo dobry tonik. Nakładam go rano i wieczorem i już po kilku dniach zauważyłam, że skóra stała się jakby "grubsza" bardziej jędrna. Szybko się wchłania i nie ma po nim uczucia lepkości coCzytaj więcej
Pianka
Świetna pianka do mycia twarzy!
Pianka do mycia twarzy marki TONY MOLY jest rewelacyjna! Ma lekką, kremową konsystencję, która doskonale się pieni i delikatnie oczyszcza skórę. Jest idealnCzytaj więcej
Faworyt Idealny do twarzy jak i do ciała, świetnie nawilża i regeneruje skórę. Najlepsze jest to że błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu 💙