DoskonałyMam suchą i swędzącą skórę, zwłaszcza po oczyszczeniu. Płatki wspaniale łagodzą skórę i chłodzą zaczerwienienia na twarzy pojawiające się w lodówce. Polecam.
MegaJak do tej pory jedyny kosmetyk z wit. C, który realnie rozjaśnia moją skórę. Fajna konsystencja, wydajny, jedyne co, to trzeba przyzwyczaić się do lekkiego uczucia lepkości na skórze. Mój dCzytaj więcej
KremTen krem jest najlepszym ze wszystkich, z których kiedyś korzystałam
Fajnie nawilża, na długo go wystarcza
Najlepsza moja inwestycja w zdrowy stan skóry
Dla dojrzałej ceryKupiłam krem dla mojej 60-letniej mamy z dojrzałą wrażliwą cerą. Była zachwycona! Krem idealnie sprawdzał się na codzień i można go dać pod makijaż. Polecam w jej imieniu
👍Dostałam próbkę w prezencie wraz z zamówieniem. Bardzo spodobało mi się, jak krem się czuje na skórze i jak pozostawia efekt końcowy. Nie ma ostrego aromatu, pachnie bardzo lekko i przyjemniCzytaj więcej
Niezłe serumZwykłe serum o przyjemnym zapachu. Dobrze przygotowuje skórę do nałożenia kremu nawilżającego. I to wszystko. Mam pigmentowaną skórę i duże pory, nie zauważyłam większych zmian po użyciu serCzytaj więcej
MaskaJestem bardzo zadowolona z masek tej marki! Zamówiłam kilka różnych i wszystkie sprawdzają się znakomicie. Maseczki doskonale nawilżają skórę, czyniąc ją aksamitną i jedwabistą. Skóra po ichCzytaj więcej
DoskonałyMam suchą i swędzącą skórę, zwłaszcza po oczyszczeniu. Płatki wspaniale łagodzą skórę i chłodzą zaczerwienienia na twarzy pojawiające się w lodówce. Polecam.
MegaJak do tej pory jedyny kosmetyk z wit. C, który realnie rozjaśnia moją skórę. Fajna konsystencja, wydajny, jedyne co, to trzeba przyzwyczaić się do lekkiego uczucia lepkości na skórze. Mój dCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.