Warto spróbować Esencja bardziej mi się spodobała niż tonik ryżowy.
Dobrze nawilża, delikatnie koi skórę, można powiedzieć że poprawia po toniku mlecznym.
Nie klei się, jest komfortowa na skórze
Super krem!Dostałam próbkę z moim pierwszym zamówieniem i jestem mega zaskoczona. Super się wchłania, od razu odżywia skórę i nie podrażnia. Zaraz dorzucam do kolejnego zamówienia. Zdecydowanie polecamCzytaj więcej
KochammmZ tego co wiedziałam na tik toku i innych social mediach spodziewałam się, że nie będzie nic robił, ponieważ wiele osób mówi, że "jest jak woda". Według mnie tonik może I nie ma gęstej konsyCzytaj więcej
Wspaniałe to jest!Polecam z całego serduszka. W moim przypadku widocznie zmniejszył mi pory pod oczami i wokół nosa. Rozjaśnił również przebarwienia, których nabawiłam się po wakacjach w Hiszpanii. OpakowanieCzytaj więcej
Dobrze działaBardzo przyjemna maseczka. Mam ekstremalnie wrażliwą i przesuszoną cerę. Wszystko mnie podrażnia. Ta maseczka działa wręcz jak opatrunek, do tego pozostawia twarz nawilżoną, ale bez tłustej Czytaj więcej
Świetny!Nie zatyka porów, szybko się wchłania, wielokrotnie miałam go pod makijażem i nie sprawił mi żadnego problemu. Nawet kiedy twarz się spoci, to nie szczypie w oczy. Bardzo wydajne opakowanie Czytaj więcej
RewelacjaMaseczka jest niesamowita 🤩🤩🤩 używam dwa razy w tygodniu, a efekty mówią same za siebie. Kocham maseczki w płachcie, a ta jest w mojej top czołówce. Płynu jest tyle, że spokojnie nakładaCzytaj więcej
Warto spróbować Esencja bardziej mi się spodobała niż tonik ryżowy.
Dobrze nawilża, delikatnie koi skórę, można powiedzieć że poprawia po toniku mlecznym.
Nie klei się, jest komfortowa na skórze