Mój ulubiony balsam do demakijażu!Jestem bardzo zadowolona z tego balsamu oczyszczającego od Dr. Althea. To jeden z moich ulubionych produktów do demakijażu. W kilka sekund rozpuszcza makijaż i SPF, a przy tym jest bardzo deCzytaj więcej
BalsamKorzystam z tych balsamów już ponad rok i naprawdę są świetne – doskonale zmywają makijaż i dokładnie oczyszczają skórę. Niedawno zdecydowałam się na zakup tego zestawu mini wersji i to był Czytaj więcej
SuperMam cerę tłustą, seria Anua Peach zachęciła mnie opisem, szukałam czegoś nawilżającego i pomagającego na przebarwienia. Stosowałam ten krem z serum z tej samej serii i zdecydowanie widzę popCzytaj więcej
Fajne nawilzenieBardzo fajny toner o ladnym zapachu. Bardzo dobrze nawilza, szybko sie wchlania. Jedyne do czego moglabym sie przyczepic to forma aplikacji tj ostatnio bardziej preferuje tonizacje w formie Czytaj więcej
Dobry tonerToner bardzo mnie ucieszył — ma naprawdę wydajne zużycie i wystarcza na długo. Jego konsystencja jest przyjemna, lekka, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego ani lepkiego wykończeniaCzytaj więcej
O produkcieKwas azelainowy jest moim ulubionym kwasem. W tym serum jest o perfecyjnym stężeniu z cynkiem I pantenolem dzięki czemu jest delikatny dla skory I pomaga w walce z tradzikiem