Крем для очейКрем-стік для очей має дуже чарівну та привабливу упаковку — дизайн справді гарний та естетично приємний. Сам продукт у формі стіка, який ніжно тане від тепла шкіри та дуже легко наноситься.Читати далі
ПлакатЯ вперше використовую цей тип продукту і приємно здивована. Тюбик дуже великий, дуже ефективний та ідеально підходить для подальшого догляду за шкірою. Продукт швидко поглинається.
Не подразнюєДля початківців або тих, у кого чутлива шкіра, це найкращий вибір. Він ніколи не викликав у мене подразнення, має приємну молочну консистенцію, і я бачу результати після використання. Крім тЧитати далі
Інтенсивний ретинолВін справді добре працює, має гарну консистенцію і не подразнює мою шкіру. Мені дуже сподобався, тому я замовила такий самий для мами :)
Крем для очейКрем-стік для очей має дуже чарівну та привабливу упаковку — дизайн справді гарний та естетично приємний. Сам продукт у формі стіка, який ніжно тане від тепла шкіри та дуже легко наноситься.Читати далі