Хороший, але трохи липкий У тоніка дуже хороший склад, що є величезним плюсом. Приємний аромат і водяниста, але все ще густа консистенція. У мене комбінована шкіра, вона липка на моїй шкірі та викликає блиск після наЧитати далі
Я рекомендуюЦя маска чудова! Вона зволожує, освіжає та залишає шкіру розслабленою. Після використання моя шкіра виглядає здоровою та сяючою. Дуже рекомендую її!
Цікавий гель-пілінгДуже хороший та цікавий відлущувальний гель. Після нанесення відчуття, ніби його розкатують пальцями. Він ніжний, але ефективний. Має приємний, ніжний аромат. Не викликає алергії чи подразнеЧитати далі
Молочна пінаЧудовий продукт, без сильного запаху. Він має приємну консистенцію та дуже ефективний; потрібна лише кількість розміром з горошину, і він легко розподіляється по обличчю. Шкіра залишається сЧитати далі
СуперОдин з найкращих вітамінів С, які я коли-небудь куштував. Мене здивувала консистенція сироватки – вона не така водяниста, як зазвичай. Приємний цитрусовий аромат.
Шкіра обличчя виглядає насЧитати далі
Хороший, але трохи липкий У тоніка дуже хороший склад, що є величезним плюсом. Приємний аромат і водяниста, але все ще густа консистенція. У мене комбінована шкіра, вона липка на моїй шкірі та викликає блиск після наЧитати далі