Крем для обличчяДійсно чудовий крем, легка консистенція, швидко вбирається, залишає легке сяйво на шкірі, ніжний та справді супер зволожуючий, дуже рекомендую його
Крем для обличчяДійсно чудовий крем, легка консистенція, швидко вбирається, залишає легке сяйво на шкірі, ніжний та справді супер зволожуючий, дуже рекомендую його