Звичайний лосьйонЗвичайний лосьйон. Красива упаковка. Не можу сказати, що це дуже зволожує. Це більш простий варіант для тих, у кого не дуже сухі губи.
Серум добрий! Великий об'єм, не сильно зручно доставати буде, коли почне закінчуватись. Наношу після тонера, після того, як впитається закриваю кремом.
Має освітлювальний ефектУ мене суха шкіра з недосконалостями та незначними змінами кольору. Крем має гелеподібну консистенцію, яка легко вбирається, але трохи липкий. На жаль, як людина з сухою шкірою, мушу сказатиЧитати далі
Це вимагає терпіння – але воно того варте!Мій перший досвід використання цього продукту мене мало не відштовхнув. Гель густий і нелегко розподіляється. Потрібно дати час, щоб ніжно помасажувати його обличчя, щоб перетворити його з лЧитати далі
Найкраще від акнеУ моєї доньки акне, і вона сказала, що не уявляє собі життя без нього. Прищі та почервоніння зникли. Шкода, що вона не дозволила мені опублікувати фото "до" і "після", але це її право. Для пЧитати далі
Дивовижний кремВсе почалося зі зразка, який я отримала разом із замовленням, а закінчилося покупкою крему і великим задоволенням від його ефекту. Дозвольте почати з того, що у мене дуже чутлива шкіра, більЧитати далі
Чудово підходить для знебарвленняЦей продукт змінив мій режим догляду за шкірою - ніщо так не допомогло мені зі зміною кольору після прищів, як ця сироватка. Всього за кілька тижнів він освітлив усі постзапальні зміни кольоЧитати далі
Тонер Гарний бюджетний тонер. Я не помітив жодного зменшення виділення шкірного сала, і мої пори не зменшилися, але він тонізує шкіру. Не висихає і не стирається. Рідка консистенція. Дозатор не дуЧитати далі
Чудова рідинаРідина чудово видаляє забруднення та кольорову косметику. Після використання не дратуються очі і не щипає шкіра, тому я задоволена. Ефективність... хм, я думаю, що це нормально, але іноді я Читати далі
Звичайний лосьйонЗвичайний лосьйон. Красива упаковка. Не можу сказати, що це дуже зволожує. Це більш простий варіант для тих, у кого не дуже сухі губи.
Серум добрий! Великий об'єм, не сильно зручно доставати буде, коли почне закінчуватись. Наношу після тонера, після того, як впитається закриваю кремом.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу