🤍toner jest fajny, nie ma ostrego nieprzyjemnego zapachu, wydaje mi się znajomy, przypomina szampon dla dzieci z dzieciństwa, nawilża skórę i nadaje jej świeżość)
Ulubiony Prawie złożyłam całe opakowanie a używam rano i wieczorem i na długo starczył. Jest wydajny, a co najważniejsze nie piecze a mam wrażliwą skórę. Nie wysusza a wręcz przeciwnie, po oczyszczenCzytaj więcej
🤍toner jest fajny, nie ma ostrego nieprzyjemnego zapachu, wydaje mi się znajomy, przypomina szampon dla dzieci z dzieciństwa, nawilża skórę i nadaje jej świeżość)