Ulubiony toner!Właśnie kończę pierwsze opakowanie i już zamówiłam drugie. Tonik jest bardzo nawilżający, redukuje przebarwienia i zmniejsza widoczność porów.
TonerNakładam kilka warstw, pozostawiając do wyschnięcia. Dzięki wodnistej konsystencji łatwo się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Ma bardzo przyjemny zapach i działanie, nadaCzytaj więcej
Dobre na uspokojenieDostałam ten produkt w prezencie w postaci próbki i bardzo mi się spodobał. Szczególnie w dni, kiedy stosuję retinol, a nawet w formie toniku, pomógł mi ukoić skórę i nawilżyć ją w porównywaCzytaj więcej
Podoba mi się 👍Tonik poleciła mi kosmetyczka. Byłam zaskoczona jego delikatnością. Trochę zaskoczyła mnie jego gęsta konsystencja (nie przypominająca wody, a raczej żelu, co jest nietypowe jak na tonik). JCzytaj więcej
Ulubiony toner!Właśnie kończę pierwsze opakowanie i już zamówiłam drugie. Tonik jest bardzo nawilżający, redukuje przebarwienia i zmniejsza widoczność porów.