WspaniałyOgromna butelka, tonik starcza na bardzo długo. Sprawia że cera jest jak mochi po użyciu, już po pierwszym razie! Wspaniale nawilża, pozostawia rozświetloną cenę, a pozatym ma przyjemny lekkCzytaj więcej
TonerNakładam kilka warstw, pozostawiając do wyschnięcia. Dzięki wodnistej konsystencji łatwo się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Ma bardzo przyjemny zapach i działanie, nadaCzytaj więcej
Podoba mi się 👍Tonik poleciła mi kosmetyczka. Byłam zaskoczona jego delikatnością. Trochę zaskoczyła mnie jego gęsta konsystencja (nie przypominająca wody, a raczej żelu, co jest nietypowe jak na tonik). JCzytaj więcej