Podoba mi się 👍Tonik poleciła mi kosmetyczka. Byłam zaskoczona jego delikatnością. Trochę zaskoczyła mnie jego gęsta konsystencja (nie przypominająca wody, a raczej żelu, co jest nietypowe jak na tonik). JCzytaj więcej
Podoba mi się 👍Tonik poleciła mi kosmetyczka. Byłam zaskoczona jego delikatnością. Trochę zaskoczyła mnie jego gęsta konsystencja (nie przypominająca wody, a raczej żelu, co jest nietypowe jak na tonik). JCzytaj więcej