Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
TonikBardzo dobry tonik! Świetnie nawilża i odświeża skórę, nie powoduje podrażnień ani uczucia ściągnięcia. Po regularnym stosowaniu cera jest bardziej miękka, gładka i wygląda zdrowiej. DodatkoCzytaj więcej
TonikŚwietny tonik, idealnie wpasował się w moją pielęgnację. Mam skórę niewrażliwą, skłonną do przetłuszczania się. Świetnie pomaga, wysusza stany zapalne.
Podoba mi się 👍Tonik poleciła mi kosmetyczka. Byłam zaskoczona jego delikatnością. Trochę zaskoczyła mnie jego gęsta konsystencja (nie przypominająca wody, a raczej żelu, co jest nietypowe jak na tonik). JCzytaj więcej
Cytrusowa świeżość Fantastyczny toner. Idealnie odświeżenie z rana i pobudzenie. Na noc super ukojenie. W połączeniu ze wszystkimi etapami pielęgnacji daje super ukojenie i rozświetlenie skóry.