Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
TonerNakładam kilka warstw, pozostawiając do wyschnięcia. Dzięki wodnistej konsystencji łatwo się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Ma bardzo przyjemny zapach i działanie, nadaCzytaj więcej
Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.