Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.