Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
PiankaPolecam serdecznie pianke, ktora świetnie oczyszcza. To już jest mój drugi produkt. Must Have, gdzie potem moja buzia robi sie przyjemna i lekka.
NajlepszaJeżeli ktoś ma tak samo ja BARDZO tłustą cerę ja ją, no to ta pianka naprawdę doczyści wszystko. Po za tym na długo starczy. Bardzo gęsta i dobrze się pieni. Polecam
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
PiankaPolecam serdecznie pianke, ktora świetnie oczyszcza. To już jest mój drugi produkt. Must Have, gdzie potem moja buzia robi sie przyjemna i lekka.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.