RewelacjaMaseczka jest niesamowita 🤩🤩🤩 używam dwa razy w tygodniu, a efekty mówią same za siebie. Kocham maseczki w płachcie, a ta jest w mojej top czołówce. Płynu jest tyle, że spokojnie nakładaCzytaj więcej
Świetne płatki Bardzo polecam. Płatki nakładam zimne z lodówki. Już po pierwszym użyciu zauważalna duża różnica! Rozjaśniły mi się cienie pod oczami, wygładziła się skóra i efekt wygładzenia zostaje na dłuCzytaj więcej
Fajny na codzień Bardzo lekki żel, nie zostawia lepkiej skóry, nadaje połysk skórze, wygląda „zdrowo”. Mam wrażenie że faktycznie łagodzi zaczerwienienia. Nie pachnie, nie uczula
Efekt wow :) Faworyt :) faktycznie jest wrażenie lepszego napięcia skóry i spłycenia zmarszczek. Nie ma zapachu i mnie nie uczulił - a to już cud ;)) bogata konsystencja, lekko błyszcząca skóra, nie zatyCzytaj więcej
RewelacjaMaseczka jest niesamowita 🤩🤩🤩 używam dwa razy w tygodniu, a efekty mówią same za siebie. Kocham maseczki w płachcie, a ta jest w mojej top czołówce. Płynu jest tyle, że spokojnie nakładaCzytaj więcej
Świetne płatki Bardzo polecam. Płatki nakładam zimne z lodówki. Już po pierwszym użyciu zauważalna duża różnica! Rozjaśniły mi się cienie pod oczami, wygładziła się skóra i efekt wygładzenia zostaje na dłuCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.