nareszcie!poczulam ulge, mam wrazliwa, alergiczna i sucha skore... malo jaki produkt nie powoduje wysypu/zaczerwien itd. a tu prosze prosze skora sie rozswietlila, nabrala wilgoci tym samym nawilzeniaCzytaj więcej
Odbudowa bariery Świetny krem! Robi to co powinien- Nawilża, regeneruje i odbudowuje barierę skóry. A na efekty nie trzeba długo czekać, mi bardzo pomógł. Ma trochę żelową konsystencję i lekko skórzany zapacCzytaj więcej
Polecam Polecam ten krem, jeśli ktoś szuka czegoś bardzo lekkiego 😊 Nie jest jakoś mocno nawilżający, ale dla mnie świetnie sprawdza się na lato. Ma lekką konsystencję i bardzo przyjemny zapach
Lekki złoty kremBardzo fajny krem o konsystencji żelu. Odczuwalnie liftingujący oraz przyjemnie nawilżający. Dodatkowo złote drobinki świetnie rozświetlają skórę.
SerumTo już moje drugie opakowanie tego serum. Uważam, że to świetny stosunek ceny do jakości. Stosuję je codziennie rano, a moja skóra stała się bardziej promienna i jędrna.
Świetne płatki Bardzo polecam. Płatki nakładam zimne z lodówki. Już po pierwszym użyciu zauważalna duża różnica! Rozjaśniły mi się cienie pod oczami, wygładziła się skóra i efekt wygładzenia zostaje na dłuCzytaj więcej
Must-haveSerum z beta-glukanem to u nas must-have przy suchej i wrażliwej skórze. Daje porządne nawilżenie, koi i sprawia, że skóra wygląda zdrowiej, bez uczucia ciężkości.
nareszcie!poczulam ulge, mam wrazliwa, alergiczna i sucha skore... malo jaki produkt nie powoduje wysypu/zaczerwien itd. a tu prosze prosze skora sie rozswietlila, nabrala wilgoci tym samym nawilzeniaCzytaj więcej
Odbudowa bariery Świetny krem! Robi to co powinien- Nawilża, regeneruje i odbudowuje barierę skóry. A na efekty nie trzeba długo czekać, mi bardzo pomógł. Ma trochę żelową konsystencję i lekko skórzany zapacCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.