Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
Fajny na codzień Bardzo lekki żel, nie zostawia lepkiej skóry, nadaje połysk skórze, wygląda „zdrowo”. Mam wrażenie że faktycznie łagodzi zaczerwienienia. Nie pachnie, nie uczula
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.