Mała Pierwszy raz mi się zdarzyło że musiałam zdjąć maseczkę i powiększyć otwory na oczy i na usta. Z kolei dla odmiany część nosowa była dłuższa dzięki czemu dla odmiany czubek nosa miałam zasłoCzytaj więcej
nareszcie!poczulam ulge, mam wrazliwa, alergiczna i sucha skore... malo jaki produkt nie powoduje wysypu/zaczerwien itd. a tu prosze prosze skora sie rozswietlila, nabrala wilgoci tym samym nawilzeniaCzytaj więcej
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
Mała Pierwszy raz mi się zdarzyło że musiałam zdjąć maseczkę i powiększyć otwory na oczy i na usta. Z kolei dla odmiany część nosowa była dłuższa dzięki czemu dla odmiany czubek nosa miałam zasłoCzytaj więcej