Odbudowa bariery Świetny krem! Robi to co powinien- Nawilża, regeneruje i odbudowuje barierę skóry. A na efekty nie trzeba długo czekać, mi bardzo pomógł. Ma trochę żelową konsystencję i lekko skórzany zapacCzytaj więcej
Świetny kremPrzetestowałam wiele kremów już w swoim życiu, ale ten krem na ten moment jest moim top 1! Zużyłam już prawie cały 50 ml słoiczek i zamówiłam wersję 100 ml. Krem wspaniale nawilża skórę twarCzytaj więcej
Świetny Mój ulubiony krem do twarzy. Trochę szukałam, bo przy cerze mieszanej wiele kremów zapycha pory. Ten jest świetny szybko się wchłania, nawilża, wycisza zaczerwienienia, które szybciej się goCzytaj więcej
Lekki złoty kremBardzo fajny krem o konsystencji żelu. Odczuwalnie liftingujący oraz przyjemnie nawilżający. Dodatkowo złote drobinki świetnie rozświetlają skórę.
Świetne płatki Bardzo polecam. Płatki nakładam zimne z lodówki. Już po pierwszym użyciu zauważalna duża różnica! Rozjaśniły mi się cienie pod oczami, wygładziła się skóra i efekt wygładzenia zostaje na dłuCzytaj więcej
Efekt wow :) Faworyt :) faktycznie jest wrażenie lepszego napięcia skóry i spłycenia zmarszczek. Nie ma zapachu i mnie nie uczulił - a to już cud ;)) bogata konsystencja, lekko błyszcząca skóra, nie zatyCzytaj więcej
Must-haveSerum z beta-glukanem to u nas must-have przy suchej i wrażliwej skórze. Daje porządne nawilżenie, koi i sprawia, że skóra wygląda zdrowiej, bez uczucia ciężkości.
Odbudowa bariery Świetny krem! Robi to co powinien- Nawilża, regeneruje i odbudowuje barierę skóry. A na efekty nie trzeba długo czekać, mi bardzo pomógł. Ma trochę żelową konsystencję i lekko skórzany zapacCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.