Bardzo przyjemneSerum sprawdza mi się rewelacyjnie. Nie ma drażniącego zapachu. Jest lekkie, a moja skóra po nim gładka i gotowa na kolejne kroki w makijażu. Mam miniaturową wersję, która idealnie sprawdziłCzytaj więcej
Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Idealne, szybkie rozwiązanie do pielęgnacji skóry twarzyBardzo wygodne płatki z tonikiem – wystarczy przetrzeć nimi twarz po umyciu.
Płatek dobrze oczyszcza, a skóra staje się gładka i nawilżona.
W zestawie znajduje się pęseta, co jest wygodne i Czytaj więcej
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Animal mask skin 79Dobrze dopasowuje się do twarzy, intensywnie nawilża i rozświetla skórę. Po użyciu cera wygląda na świeższą i bardziej wypoczętą. Idealna do szybkiej pielęgnacji.
Wymaga cierpliwości - ale warto!Mój pierwszy kontakt z tym produktem niemal mnie zniechęcił. Żel jest gęsty i nie rozprowadza się łatwo. Trzeba przewidzieć chwilę na delikatne rozmasowanie go na twarzy, żeby z lepkiej, gęsCzytaj więcej
Najlepszy na trądzik Córka ma trądzik i powiedziała że bez tego ona już sobie życia nie wyobraża. Pryszcze i zaczerwienienia zniknęły. Szkoda że nie pozwoliła zdjęcie dodać przed i po, ale to jest jej prawo. DlaCzytaj więcej
MEGANie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego. Konsystensja lekka, wodnista, ale jednak lekko żelowa (?). Używam również na pośladki i pomaga mi zwalczyć problem z wypryskami :)
Bardzo dobry peelingBardzo dobry peeling, ma małe granulki które ścierają suche skórki, oczyszcza pory, skóra nie cierpi jednak po nim, kupuje zawsze przy okazji zakupów na stronie kilka saszetek i raz na jakiśCzytaj więcej
Bardzo polecam!Kosmetyki spełniły wszystkie moje oczekiwania – doskonała konsystencja, szybkie wchłanianie i widoczne efekty już po kilku użyciach. Na pewno kupię ponownie!
Bardzo przyjemneSerum sprawdza mi się rewelacyjnie. Nie ma drażniącego zapachu. Jest lekkie, a moja skóra po nim gładka i gotowa na kolejne kroki w makijażu. Mam miniaturową wersję, która idealnie sprawdziłCzytaj więcej