Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Cudo!Jestem 50-letnim mężczyzną. Mam cerę mieszaną i od młodości mam duży problem z łojotokiem na twarzy z tendencja do stanów zapalnych a do tego cerę naczynkową (cyrk!).
Kosmetyki z tej serii Czytaj więcej
Idealne, szybkie rozwiązanie do pielęgnacji skóry twarzyBardzo wygodne płatki z tonikiem – wystarczy przetrzeć nimi twarz po umyciu.
Płatek dobrze oczyszcza, a skóra staje się gładka i nawilżona.
W zestawie znajduje się pęseta, co jest wygodne i Czytaj więcej
Wchłanialność 100%Nie wiem czy jest to kwestia mojej skóry czy kremu. Zakładam, że tego drugiego ponieważ jak dotąd mało który wchłaniał się tak szybko i jednocześnie czuć było, że został nałożony. Nie pozostCzytaj więcej
Wymaga cierpliwości - ale warto!Mój pierwszy kontakt z tym produktem niemal mnie zniechęcił. Żel jest gęsty i nie rozprowadza się łatwo. Trzeba przewidzieć chwilę na delikatne rozmasowanie go na twarzy, żeby z lepkiej, gęsCzytaj więcej
BieliTo już moje chyba 3 opakowanie, nie uważam ze jest najlepszy na rynku, ale używam go przez to ze rozjaśnia trochę trądzik. Dlatego jesli ktos nie chce czegos co bieli to nie polecam, ale na Czytaj więcej
Bardzo polecam!Kosmetyki spełniły wszystkie moje oczekiwania – doskonała konsystencja, szybkie wchłanianie i widoczne efekty już po kilku użyciach. Na pewno kupię ponownie!
Serum do twarzy Zakupiłam ten produkt ze wzgledu na wyciąg z drzewa herbacianego i wiele pozytywnych opini 😊 Bardzo na plus poręczne i wygodne opakowanie i dobra cena