DobryZamówiłam już drugi słoik. To dar niebios dla suchej i wrażliwej skóry. Oczyszcza bardzo delikatnie i dokładnie, a po umyciu nie pozostawia uczucia suchości.
Wspaniały żel oczyszczającyNie spodziewałam się, że ten żel tak delikatnie oczyści moją skórę za tak przystępną cenę. Skóra staje się gładka i miękka 😍
Ależ to miłe!Przyjemna maseczka oczyszczająca. Zwężone pory już przy pierwszym użyciu, dlatego czekam na dalsze efekty! Skóra jest po niej taka miękka 🫠
Genialny żel do mycia twarzy! Mam cerę mieszaną i większość produktów albo mnie wysusza, albo zostawia tłusty film. Ten żel z zieloną śliwką jest idealny – delikatny, dobrze się pieni, świetnie oczyszcza pory i nie narusCzytaj więcej
Polecam🫶Mega fajne maseczki 😍 Dzisiaj przetestowałam pierwszą i serio — nawilżenie czuć od razu. Skóra taka miękka, napita, zero uczucia ściągnięcia.
Trzymałam jakieś 20 minut, aż praktycznie wyschCzytaj więcej
Bardzo przyjemne masełkoMój ulubieniec do dwuetapowego oczyszczania twarzy. Nie przepadam za olejkami w płynie do mycia twarzy dlatego wybieram produkty w formie masełka, które świetnie się rozprowadzają po twarzy.Czytaj więcej
Opinia po miesiącu użytkowaniaBardzo polecam ten krem dla osób, które potrzebują dobrego nawilżenia rano przed makijażem. Krem ma gęstą konsystencję ale to nie przeszkadza przed późniejszym nałożeniem makijażu. Skóra jesCzytaj więcej
DobryZamówiłam już drugi słoik. To dar niebios dla suchej i wrażliwej skóry. Oczyszcza bardzo delikatnie i dokładnie, a po umyciu nie pozostawia uczucia suchości.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.