Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Cudo!Jestem 50-letnim mężczyzną. Mam cerę mieszaną i od młodości mam duży problem z łojotokiem na twarzy z tendencja do stanów zapalnych a do tego cerę naczynkową (cyrk!).
Kosmetyki z tej serii Czytaj więcej
Idealne, szybkie rozwiązanie do pielęgnacji skóry twarzyBardzo wygodne płatki z tonikiem – wystarczy przetrzeć nimi twarz po umyciu.
Płatek dobrze oczyszcza, a skóra staje się gładka i nawilżona.
W zestawie znajduje się pęseta, co jest wygodne i Czytaj więcej
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Animal mask skin 79Dobrze dopasowuje się do twarzy, intensywnie nawilża i rozświetla skórę. Po użyciu cera wygląda na świeższą i bardziej wypoczętą. Idealna do szybkiej pielęgnacji.
Wchłanialność 100%Nie wiem czy jest to kwestia mojej skóry czy kremu. Zakładam, że tego drugiego ponieważ jak dotąd mało który wchłaniał się tak szybko i jednocześnie czuć było, że został nałożony. Nie pozostCzytaj więcej
Wymaga cierpliwości - ale warto!Mój pierwszy kontakt z tym produktem niemal mnie zniechęcił. Żel jest gęsty i nie rozprowadza się łatwo. Trzeba przewidzieć chwilę na delikatne rozmasowanie go na twarzy, żeby z lepkiej, gęsCzytaj więcej
MEGANie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego. Konsystensja lekka, wodnista, ale jednak lekko żelowa (?). Używam również na pośladki i pomaga mi zwalczyć problem z wypryskami :)