Dobry kremŁagodzi i nawilża, lżejszy niż zwykły krem, ale gęstszy niż żel-krem. W cieplejszych miesiącach zostawia na twarzy warstwę, która się trochę błyszczy, więc u mnie bardziej pasuje na zimniejsCzytaj więcej
Dobra mgiełka🥰Szukałam dla siebie toner w kształcie mgiełki żeby brać w podróż. Mój wybór wpadł na ten mist UIQ. Dobry rozpylacz, przyjemny zapach i szybko się wchłania. Otrzymałam dużo próbek i jestem baCzytaj więcej
Dobry kremŁagodzi i nawilża, lżejszy niż zwykły krem, ale gęstszy niż żel-krem. W cieplejszych miesiącach zostawia na twarzy warstwę, która się trochę błyszczy, więc u mnie bardziej pasuje na zimniejsCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.