PolecamPodoba mi się ten SPF30 , przyjemny zapach, konsystencja, ale trochę więcej spodziewałam się od niego, myślałam że on bedzie łagodzić podrażnienia skóry
Ależ to miłe!Przyjemna maseczka oczyszczająca. Zwężone pory już przy pierwszym użyciu, dlatego czekam na dalsze efekty! Skóra jest po niej taka miękka 🫠
Genialny żel do mycia twarzy! Mam cerę mieszaną i większość produktów albo mnie wysusza, albo zostawia tłusty film. Ten żel z zieloną śliwką jest idealny – delikatny, dobrze się pieni, świetnie oczyszcza pory i nie narusCzytaj więcej
Polecajka Świetne serum. Lekka konsystencja, która dobrze się wchłania i nie zostawia uczucia lepkości na skórze - mega zaleta 👌 na próbę wzięłam 50, nie piecze i nie mrowi, dobrze nawilża
Serum Przy codziennym stosowaniu rano wystarczyło mi na dwa miesiące. Produkt jest dobry, przyjemny w użyciu, ale nie czyni cudów – nie usuwa przebarwień. Dobrze nawilża skórę.
Chłodny odcieńBardzo ładny odcień. Nie miałam wielkich oczekiwań, ale okazał się bardzo nawilżający i nadaje bardzo ładny, delikatny różowy kolor. Wygląda, jakby to były po prostu Twoje naturalnie soczystCzytaj więcej
PolecamPodoba mi się ten SPF30 , przyjemny zapach, konsystencja, ale trochę więcej spodziewałam się od niego, myślałam że on bedzie łagodzić podrażnienia skóry